Hakkımızda

İzmit Baskı Reklam Promosyon


2007 yılından günümüze kadar, matbaa, dijital baskı, reklam, promosyon, web sitesi tasarımı üzerine hizmet veren firmamız; iç ve dış mekan dijital baskı, folyo ve one way vision baskı, folyo yazı kesim, duvar tabloları, kartvizit, broşür, magnet, antetli kağıt, zarf vb. matbaa hizmetleriyle birlikte, ister bireysel ister kurumsal baskılı tişört, şapka baskı, kumaş baskı, iş kıyafetleri ve önlük baskıları, okul kıyafetleri baskıları, kupa fincan tabak baskıları, plaket baskılar, pirinç baskılar, hediyelik saat baskıları, rozet baskı, yetişkinler, öğrenciler ve gelişmekte olan çocuklara uygun puzzle baskıları, Mouse pad baskılar, isimlik baskıları, cep telefonu kapak baskıları, cam bardak sürahi ve kavanoz baskılar, flash bellek baskıları, hediyelik çakmak, hediyelik anahtarlık ve bir çok baskı hizmetleriyle birlikte, ürünlerin imalatından ve uygulamasına kadar olan tüm süreçteki hizmetlerimizi, siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca sizler için verdiğimiz özel tasarım hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

“Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Ya da bırakın her şeyi sizin yerinize biz yapalım.”

Saygılarımızla
İzmit Baskı Hizmetleri

Tasarım Hizmetlerimiz

İzmit Baskı Reklam Promosyon ailesi olarak güçlü tasarım kadromuzla bir çok ticari alanla ilgili tasarımlara imza atmış bulunmaktayız. Sektör gözetmeksizin müşterilerimizi tüketicileriyle buluşturmanın onurunu yaşamaktayız. Sektöründe markaları devleştirmek tasarım anlayışımızın öncü ilkeleri arasında gelmektedir. Kurumsal kimlik çerçevesinde, logo tasarımlarından reklam tasarımlarına kadar, markalaşma yolunda ilerlemenizi sağlayan firmamız, sizlerin doğru reklam ile doğru kitlelerle buluşmanızı sağlamaktadır.
Genç ve sürekli gelişen teknolojide, genç ve sürekli gelişen fikirler kurmak firmamızın hedefleri arasındadır. Eğer sizlerde markanızı korumak ve geliştirmek istiyorsanız uzman tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Örnek tasarımlarımı görmek için tıklayın..

“Tasarım, çizgileri konuşturabilme yeteneğidir.”
-marslan-

Saygılarımızla
İzmit Baskı Tasarım Hizmetleri

Referanslarımızdan

izmit baskı facebook

Ürün ve Kampanyalar için;

TAKİP ET

izmit baskı instagram

Ürün ve Kampanyalar için;

TAKİP ET

izmit baskı google profil

Ürün ve Kampanyalar için;

TAKİP ET

izmit baskı whatsapp

Ürün ve Kampanyalar için;

05300102644

Sosyal Medya Kampanyalarımız